Oferta

 

Oferujemy Państwu meble kuchenne na wymiar głównie na terenie miast: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Żywiec (i okolice).

 

Jakiego rodzaju usługi mogą Państwo u nas zamówić?

 

1. Wykonujemy profesjonalne projekty kuchni oraz innych mebli na wymiar. Jesteśmy w stanie zaprojektować całe pomieszczenie.

2. Wykonujemy każdy rodzaj mebli kuchennych, w dowolnym wymiarze i wzorze.

3. Służymy Państwu doradztwem z zakresu doboru agd, oraz elementów powiązanych z meblami.

4. Opcjonalnie jesteśmy w stanie wykonać remont i całościowo przygotować pomieszczenie pod wykonywane meble (łącznie z instalacją).

5. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nietypowe zabudowy których nie potrafią wykonać inne firmy (szczególnie firmy bazujące na tzw "gotowcach").

 

Biorąc pod uwagę powyższy zakres usług i fakt że wykonujemy projekty od podstaw, nasza oferta powinna spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Z roku na rok nowoczesne meble na wymiar cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. Wiele osób decyduje się na zastosowanie w swoim mieszkaniu tego rodzaju zabudowy ze względu na jej unikalność.

Jedną z głównych zalet naszych realizacji jest zastosowanie przy ich projektowaniu inteligentnych rozwiązań, pozwalających na maksymalne wykorzystanie przestrzeni pomieszczenia. Tego typu kuchnia może być zastosowana zarówno w małej jak i dużej przestrzeni.

Klienci, którzy zdecydowali się na nasze rozwiązania, cenią sobie pojemność i funkcjonalność swoich mebli kuchennych oraz ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Nasze kuchnie wykonane są z materiałów zgodnych z nowoczesnymi technologiami, a więc charakteryzujących się wysoką odpornością na wszelkie uszkodzenia. Kolejną istotną zaletą jest wyposażenie, które stanowi wysokiej jakości sprzęt AGD dobierany przez użytkownika.

Podstawową zasadą jaką kieruje się nasza firma w wykonywaniu zamówień jest konsultacja z klientem. Bez opłat dojeżdżamy do klientów z Bielska, Czechowic, Pszczyny lub Żywca (też z innych miast w pobliżu). Bardzo ważne jest aby kuchnia była dostosowana przede wszystkim do indywidualnych potrzeb, a w pierwszym kroku wychodzimy do naszych klientów celem zrozumienia ich upodobań.

Głównym etapem jest stworzenie projektu, który trafia do realizacji tylko w przypadku jeśli zostanie zaakceptowany przez klienta. Kuchnie na wymiar są więc idealnym rozwiązaniem nawet dla najbardziej wymagających klientów. Specjalny program komputerowy pozwala na stworzenie oryginalnego projektu i umożliwia klientom spełnienie swoich fantazji związanych z wystrojem i stylem wymarzonej kuchni nowoczesnej i tradycyjnej. Tego typu rozwiązania są także dostosowane do możliwości finansowych klienta ponieważ decyduje on o wyposażeniu oraz materiałach z jakich projekt zostanie wykonany.

Nasze meble kuchenne wykonujemy głównie w miastach: Bielsko-Biała, Czechowice, Pszczyna, Żywiec. Jeśli są Państwo zainteresowani ekskluzywnymi rozwiązaniami dostosowanymi do własnych potrzeb, stworzonych z myślą o funkconalności i jednocześnie wykonanych starannie z nowoczesnych materiałów w przystępnej cenie, polecamy usługi firmy STOKAN.